Posted by admin on December - 18 - 2017 | Comments Off

Gdy dręczysz się z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych lub łechtaczki, masz trudność z osiąganiem przyjemności w życiu erotycznym spowodowany modyfikacjami albo deformacjami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego lub, ze względów subiektywnych, masz ochotę zmodyfikować wygląd miejsc płciowych – medycyna plastyczna ma dla szereg opcji, które w szybki sposób usuną Twoje problemy i wydatnie polepszą komfort życia.

Aphrodite – dla kogo?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera rekomendowany bywa w przypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak też w wypadku innych nieprawidłowości. Laser jest wykorzystywany też dla rozwiązania innych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i sposób jego dostosowania do konkretnej sytuacji ustalane będą w trakcie pierwszej konsultacji ginekologicznej.

Efekty zabiegu potrafią przewyższyć oczekiwania, bowiem zapewnia on powrót prawidłowego odczynu pochwy, zwiększa jej nawilżenie, zwiększa doznawanie satysfakcji erotycznej oraz redukuje bolączki powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w praktyce bezbolesna i bardzo sprawna, Etap gojenia, względem klasycznych sposobów jest bardzo krótki, a brak komfortu z tym połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa najwyżej 15 minut i nie powoduje bólu. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, jaki wywołuje obkurczenie i aktywację kolagenu. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a co za tym idzie – przywraca normalne funkcjonowanie naszego narządu.
Efektem może być odzyskanie jakości życia jak również psychologicznej stabilności, oraz radości życia.
Zaraz po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do normalnych zadań.

Zapoznaj się z ofertą:

Wrocław ginekolog

Trapi Cię problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe kłopoty w czerpaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chcesz poprawić estetykę warg sromowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją wyglądu Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ laser Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi usunąć Twoje bolączki, które dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Podobne wpisy:

Comments are closed.