Posted by admin on December - 11 - 2017 | Comments Off

Z jakich powodów gram u bukmacherów?
Tak naprawdę znam niezliczoną ilość ludzi – głównie mężczyzn, którzy lubią zakłady bukmacherskie. Bardzo dobrze znam tę dziedzinę, bo osobiście grywam u bukmacherów przynajmniej dekadę. Chociaż naturalnie w trakcie swojej kariery nie wygrałem wielu pieniędzy, to w sumie tak czy siak będę w dalszym ciągu grał u buków!
Z jakich przyczyn? Cóż, fakty są takie, że w zasadzie to sytuacja jest taka, iż uwielbiam ten dreszczyk emocji – kiedy obstawiam zakłady bukmacherskie za znaczną część pensji, wreszcie czuję, że żyję. Chcę w trzeciej części tekstu napisać trochę odnośnie poprawnego typowania spotkań.
Myślę, że aktualnie miłośnicy bukmacherki mają dużo prostsze zadanie – w końcu bez najmniejszego kłopotu można natrafić na takie typy bukmacherskie, które być może nie są pewne, lecz mogą jakoś ochronić nas przed popełnieniem błędu. Czyli jeśli chciałbyś postawić na Inter Mediolan w spotkaniu z Chelsea Londyn, lecz nagle dowiadujesz się, iż znaczna grupa typerów optuje za drugą drużyną, bo chociażby są lepiej przygotowani, najzwyczajniej możesz przemyśleć swoją strategię. Nadal będę grywał u bukmacherów, Tobie także to radzę. Chyba, że nie jesteś dorosły.
źródło: serwis

Podobne wpisy:

Comments are closed.