Posted by admin on December - 18 - 2017 | Comments Off

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, w którym niejedna przychodnia opieki zdrowotnej – poczynając od niewielkich działalności lekarskich, przez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, ma możliwość zaopatrzyć się w potrzebne produkty i sprzęt, które wykorzystywane są w codziennej interakcji z osobami potrzebującymi pomocy medycznej.

Kupującym dla produktów oferowanych przez hurtownie zaopatrzenia medycznego są zarówno lekarze każdej specjalizacji, jak i położne, psycholodzy, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, ponad to również weterynarze. Każdego hurtownia zaopatrzenia medycznego wspomaga w pracy zapewniając wysokiej klasy, najlepsze sprzęty medyczne i wyspecjalizowane akcesoria.

Sprawdź ofertę
Akcesoria medyczne

Co jest możliww kupić w hurtowni materiałów medycznych? Zaopatrzenie obejmuje produkty z kilkunastu różnych dziedzin, jakie zawierają zarówno materiały dotyczące medycyny ogólnej, ale także środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, aż po sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Hurtownia akcesoriów i sprzętu medycznego zaopatruje także laboratoria medyczne, oferując dużą ilość różnorodnych odczynników i sprzętu z tej dziedziny. Wybrane z firm, których produkty są oferowane to np. LP Italiana, Kima i Alpha Diagnostics.

Hurtownie dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują także gabinety rehabilitacji oferując meble, asortyment z zakresu ciepłolecznictwa, produkty kinezyterapii oraz urządzenia pomocnicze dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Część sklepu zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni zapewnia zaopatrzenie gabinetów radiologicznych, odzież ochronną, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z innej strony materiały i asortyment dentystyczny, który oferuje sklep, to aż osiem tysięcy produktów dedykowanym dla dentystów, specjalistów ortodoncji oraz pomocy stomatologicznych. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych firm, do których należy między innymi: Melag, Polydentia, Microbrush. W ofercie są także produkty krajowe, producenci następujących marek np. Zhermapol czy Chema.
Dostępne są towary takie jak materiały stomatologiczne np. kompozyty i masy wyciskowe; materiały tymczasowe, leki, amalgamaty jak również różnego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony powyżej krótki zarys asortymentu hurtowni zaopatrzenia medycznego to tylko wycinek tego, co można znaleźć nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, i w sklepie internetowym.

Podobne wpisy:

Comments are closed.